We wtorkowy wieczór, 4 listopada, udaliśmy się na Cmentarz Komunalny w Nowym Sączu, aby zapalić znicze i pomodlić się przy mogiłach żołnierzy, którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny. Był to dla nas czas zadumy i refleksji nad ogromnym poświęceniem tych, którzy walczyli o naszą niepodległość i bezpieczeństwo....



