W czwartkowy wieczór, 4 grudnia, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców Turnieju Tenisa Stołowego, a także cząstkowych wyróżnień za szczególne dbanie o porządek w pokojach. Był to miły akcent podsumowujący ostatnie tygodnie aktywności wychowanków. Uroczystość poprowadził ksiądz Janek – Prefekt Bursy,...



