W środowy wieczór, 18 grudnia, zasiedliśmy wspólnie do pięknie nakrytych i udekorowanych, wigilijnych stołów (a to wszystko za sprawą naszej prywatnej dekoratorki – pani Beaty przy współpracy z wychowankami). Spotkanie poprzedziła modlitwa poprowadzona przez o. Dyrektora oraz życzenia płynące od Przewodniczącego...



