W majowy wieczór, w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, nasz Prefekt Jan odprawił nabożeństwo majowe, które zgromadziło wszystkich mieszkańców. Był to wyjątkowy czas wspólnej modlitwy i oddania czci Matce Bożej poprzez recytację Litanii Loretańskiej. Wśród uczestników panowała atmosfera skupienia, refleksji i duchowego zaangażowania.
